Skip to Content

ZA NAMI 3. EDYCJA #STMNTSUMMIT! BYŁ TO POKAZ PRAWDZIWEJ SZTUKI BARBERSKIEJ I EDUKACJI W WYKONANIU PRAWDZIWYCH MISTRZÓW – ZORGANIIZOWANY PRZEZ MARKĘ, KTÓRA ZAWSZE WYKRACZA POZA PRODUKT. TO ELEKTRYZUJĄCE, WCIĄGAJĄCE I PRAKTYCZNE WYDARZENIE ODBYŁO SIĘ W CZERWCU 2023 ROKU W HAMBURGU W NIEMCZECH.

GOSPODARZEM WYDARZENIA BYŁ KEVIN LUCHMUN – IKONA BRANŻY, WIELOKROTNIE NAGRADZANY LONDYŃSKI BARBER, STYLISTA MĘSKI I FOTOGRAF. KEVIN POPROWADZIŁ PUBLICZNOŚĆ PRZEZ CAŁY SZEREG EDUKACYJNYCH I INSPIRUJĄCYCH DOŚWIADCZEŃ, W TYM:

  •  WYKORZYSTANIE TIKTOKA W BARBERINGU, Z GOŚCINNYM UDZIAŁEM DENIZ ANIC 
  •  DYSKUSJĘ PANELOWĄ NA TEMAT KOBIECYCH GŁOSÓW W BRANŻY Z UDZIAŁEM ZNANYCH BARBEREK CAT I KLAUDII 
  •  SPECJALNY POKAZ W WYKONANIU KEVINA BOONA Z JEGO POKAZEM „POD WODĄ"".
  •  PREZENTACJĘ NAJNOWSZYCH PRODUKTÓW DO PIELĘGNACJI STMNT STWORZONYCH PRZEZ KREATORÓW STMNT: JULIUSA ARRIOL AKA JULIUSA CVESARA, SOFIE POK AKA STAYGOLD I MIGUELA GUTIERREZA AKA NOMADA BARBERA.

CZYM JEST DLA CIEBIE BARBERING?

WOKÓŁ TEGO PYTANIA SKUPIŁO SIĘ #STMNTSUMMIT 2023, PODCZAS KTÓREGO ZGROMADZONA SPOŁECZNOŚĆ DZIELIŁA SIĘ KLUCZOWYMI KWESTIAMI I PRZEMYŚLENIAMI NA TEMAT TEGO, CZYM JEST DLA NIEJ BARBERING. WSZYSTKO TO ZOSTAŁO UCHWYCONE W FORMIE EWOLUUJĄCEGO W CZASIE WYDARZENIA NAGRANIA GRAFICZNEGO, PRZEZ MIEJSKIEGO ARTYSTĘ VIDAMA. TA EKSCYTUJĄCA KONCEPCJA PRZEDSTAWIAŁA KOLEJNĄ PROMOCJĘ STMNT ARTIST EDITION, KTÓRA PRZYWOŁAŁA DO ŻYCIA CAŁKOWICIE UNIKALNY, WSPÓŁTWORZONY RAZEM PROJEKT.

ZBLIŻENIE. STRZYŻENIE. WSPÓŁPRACA. POŁĄCZENIE

PODCZAS #STMNTSUMMIT ZAPREZENTOWANO ŚWIATOWY BARBERING I MODOWE TRENDY W POŁĄCZENIU Z WYSOCE WYDAJNĄ SKUTECZNOŚCIĄ PRODUKTÓW STMNT DO PIELĘGNACJI. KAŻDY Z NASZYCH GLOBALNYCH KREATORÓW STMNT ZAPREZENTOWAŁ WYRAZISTĄ STYLIZACJĘ, OMAWIAJĄC JEDNOCZEŚNIE ZASTOSOWANE W NIEJ NAJNOWSZYCH PRODUKTÓW DO PIELĘGNACJI I STYLIZACJI STMNT. JULIUS CVESAR SKUPIŁ SIĘ NA STYLU ŻYCIA KLIENTA I JEGO PRZEŁOŻENIU NA KWESTIE ZWIĄZANE Z PIELĘGNACJĄ WŁOSÓW. STAYGOLD PRZEDSTAWIŁA MOŻLIWOŚĆ DOPASOWANIA PRODUKTÓW DO KAŻDEJ OSOBY I JEJ WYGLĄDU, A NOMAD BARBER SKUPIŁ SIĘ NA ZAPEWNIENIENIU AUTENTYCZNOŚCI DANEJ OSOBY.

„STMNT TO MARKA LIFESTYLOWA, KSZTAŁTOWANA NA ZASADZIE RÓWNOŚCI WSPÓLNIE ZE SPOŁECZNOŚCIĄ. ZAWSZE KORZYSTAMY Z TEJ COROCZNEJ OKAZJI, ABY ZAPREZENTOWAĆ NAJNOWSZE TRENDY".

- BERNHARD KOELBL, GLOBALNY DYREKTOR DS. EDUKACJI

WCIĄGAJĄCE PREZENTACJE JESZCZE BARDZIEJ WZMOCNIŁY WKŁAD I ZAANGAŻOWANIE SPOŁECZNOŚCI ORAZ MOTYWACJĘ LEŻĄCĄ U PODSTAW STMNT GROOMING GOODS, PODKREŚLAJĄC, ŻE STMNT TO MARKA, KTÓRA ZAWSZE WYKRACZA POZA PRODUKT. INSPIRUJĄCA KREATYWNOŚĆ JAKO EFEKT DOMINA NOWOCZESNEJ PIELĘGNACJI – JEST NADAL ODCZUWALNA NA CAŁYM ŚWIECIE.

DOBRE CZASY. PRACA W ZESPOLE. EPICKIE UMIEJĘTNOŚCI

U PODSTAW NASZEJ DZIAŁALNOŚCI LEŻĄ EDUKACJA I WSPÓŁPRACA. PO PIERWSZYM DNIU #STMNTSUMMIT PEŁNYM INSPIRACJI I KREATYWNOŚCI, CZAS SPOŁECZNOŚCI WYPEŁNIŁY WARSZTATY NA ŻYWO, SKUPIENIU SIĘ NA NAJNOWSZYCH TECHNIKACH FRYZJERSKICH ORAZ OCZYWIŚCIE TWORZENIU TREŚCI.

LOKALNI AMBASADORZY STMNT PRACOWALI W DWUOSOBOWYCH ZESPOŁACH, ABY STWORZYĆ KULTOWY I KOMPLETNY LOOK SWOJEGO MODELA; WYKORZYSTALI DO TEGO PEŁNĄ OFERTĘ PRODUKTÓW STMNT, KTÓRA OBECNIE OBEJMUJE RÓWNIEŻ ŻEL STMNT, SPRAY DEFINIUJĄCY I KREM DO LOKÓW.

STORZONE STYLIZACJE ZOSTAŁY UTRWALONE PODCZAS SESJI ZDJĘCIOWEJ, ZREALIZOWANEJ NA POTRZEBY PUBLIKACJI EDYTORIALOWYCH ORAZ NA TIKTOK'A - NA PLANIE MODELE I MODELKI WYRAŻALI SWOJE WYJĄTKOWE OSOBOWOŚCI W STYLU STMNT. DZIĘKI AMBASADOROM I MODELOM Z CAŁEGO ŚWIATA, FINALNE STYLIZACJE BYŁY NAPRAWDĘ RÓŻNORODNE I IDEALNIE PODKREŚLAŁY SKUTECZNE FORMUŁY STMNT GROOMING GOODS PRZEZNACZONE DO RÓŻNYCH TEKSTUR WŁOSÓW.

ZOBACZ NASZĄ GALERIĘ ZDJĘĆ Z WYDARZENIA I ZAINSPIRUJ SIĘ DO #MAKEYOURSTMNT!

JUŻ SĄ DOSTĘPNE: SESJE NA ŻYWO, SEKRETY ZZA KULIS I CYFROWE HISTORIE #STMNTSUMMIT:

ZAINSPIRUJ SIĘ I POSZERZAJ SWOJE UMIEJĘTNOŚCI W ZAKRESIE PIELĘGNACJI I STYLIZACJI POPRZEZ ZDALNĄ NAUKĘ. UCHWYCILIŚMY WIELE INSPIRUJĄCYCH MOMENTÓW I UDOSTĘPNIALIŚMY JE NA ŻYWO NA INSTAGRAMIE, ABY NASZA SPOŁECZNOŚĆ MOGŁA DOŚWIADCZYĆ #STMNTSUMMIT. POŁĄCZ SIĘ ZE SPOŁECZNOŚCIĄ I WRÓĆ DO NASZYCH RELACJI ZA POŚREDNICTWEM @STMNTGROOMING – SPRAWDŹ NAJCIEKAWSZE STORIES ZAPISANE JAKO WYRÓŻNIONE NA NASZYM PROFILU NA INSTAGRAMIE!

Julius CvesarStay GoldNomad BarberKevin LuchmunKevin BoonKlaudia CiesielskaKatharina Bullach AKA Cat

#MAKEYOURSTMNT
EDUKACJA