Skip to Content

ARTIST PROMOTION 2023:
STMNT X VIDAM COMMUNITY EDITION

STMNT TO MARKA, KTÓRA WYCHODZI POZA PRODUKT. MARKA Z CELEM. JESTEŚMY SPOŁECZNOŚCIĄ, KTÓRA STOI PRZY TYM, W CO WIERZY. WŁAŚNIE DLATEGO PRZEDSTAWIAMY ARTIST PROMOTION 2023, W RAMACH KTÓREJ POŁĄCZYLIŚMY SIŁY Z VIDAM I SPOŁECZNOŚCIĄ STMNT.

PRAWDZIWE WSPÓŁTWORZENIE!

"Czym jest dla Ciebie barbering?". Odpowiadając na to pytanie, społeczność STMNT podzieliła się swoimi przemyśleniami i pomysłami na ten temat. Następnie VIDAM przełożył te pomysły na sztukę, w wyniku czego powstał prawdziwie współtworzony projekt. Projekt, który kreatywnie odzwierciedla to, co barbering oznacza dla każdego uczestnika, prezentując także pomysłową interpretację artysty w finalnym projekcie.

O VIDAM

VIDAM (@vidamstudio) jest węgierskim ilustratorem i artystą z Berlina, członkiem międzynarodowego kolektywu streetartowego THE WEIRD.

"VIDAM opracował swój własny, przyciągający wzrok język estetyczny, który żartobliwie określa jako "kubistyczny pop surrealizm", gdzie tematem jego prac są przede wszystkim ilustrowane doświadczenia z jego własnego życia".

"BARBERING BYŁ MOIM POŁĄCZENIEM ZE SZTUKĄ. BYŁ TO DLA MNIE SPOSÓB NA ZNALEZIENIE TEGO, KIM CHCIAŁAM BYĆ I POZWOLIŁ MI ZNALEŹĆ SWÓJ GŁOS, KIEDY JESZCZE GO NIE MIAŁAM".

– Sofie (@staygold31)

"BARBERING OZNACZA EKSPRESJĘ. TO WYRAZ MOJEJ SZTUKI I OSOBOWOŚCI".

– Attila (@attila.can)

"BARBERING OZNACZA DZIELENIE SIĘ NIE TYLKO WIEDZĄ, ALE TAKŻE WZLOTAMI I UPADKAMI. MOŻEMY BYĆ SPOŁECZNOŚCIĄ, KTÓRA BUDUJE SIEBIE NAWZAJEM I WZNOSI NA WYŻSZY POZIOM".

– Bendotti (@bendottibarbershop)

#MAKEYOURSTMNT
EDUKACJA