Skip to Content

STANDARDY FRYZJERSTWA MĘSKIEGO NAPISANE NA NOWO

Oparta na wiedzy i artyzmie czołowych fryzjerów, STMNT to unikalna marka, która wykracza poza produkt, to marka z przesłaniem. Społeczność, która szanuje ludzi o śmiałych i autentycznych przekonaniach. Ludzi, którzy stają w obronie tego, w co wierzą. Zespół, który składa hołd kunsztowi rzemiosła i dąży do tego, by działać lepiej.

WYRAŻANIE STATEMENTU

Jesteśmy pionierami nowoczesnego barberingu. Nasza misja to znacznie więcej niż tylko wnoszenie swojego wkładu w tę dziedzinę; chcemy na nowo opracować standardy pielęgnacji. Szanujemy ludzi, którzy reprezentują śmiałe, autentyczne przekonania. Tworzymy społeczność osób, które poruszają innych swym działaniem, wstrząsają, wpływają na naszą branżę. Ludzi, którzy stają w obronie tego, w co wierzą. Przyjmując podejście oparte na współpracy, stworzyliśmy markę, która wykracza poza sam produkt. Markę z przesłaniem.

Jako twórcy i innowatorzy zebraliśmy się, aby stworzyć od podstaw, każdy z naszych produktów. W to działanie włożyliśmy wszystko. Naszą inspirację. Naszą wiedzę. Naszą pasję. Przesunęliśmy granice i opracowaliśmy wyjątkowe formuły. Testowaliśmy je, aż przekroczyły nasze oczekiwania. Efekt to trzy wyraziste kolekcje do stylizacji oraz 5-etapowa pielęgnacja.

Każdy aspekt odzwierciedla naszą tożsamość. Zaprojektowaliśmy markę, która się wyróżnia. Markę sygnowaną naszymi nazwiskami. 

To jest nasz Statement.

You need to accept cookies to play this video

NOWY JĘZYK

STMNT został stworzony przez kolektyw założycielski: Juliusa Arriolę aka JULIUSA CVESARA (@JULIUSCAESAR), Sofie Pok aka STAYGOLD (@ STAYGOLD31) i Miguela Gutierreza aka NOMADA BARBERA (@NOMADBARBER). 

Z zawodu barberzy, twórcy z natury – ten zespół innowatorów zna scenę od podszewki. A kiedy tak jest, zauważa się różne kwestie. Rzeczy, które mogłyby być lepsze, które można zrobić inaczej. Jaki jest sens codziennej rutyny, jeśli możesz wrzucić wyższy bieg? 

Więc połączyli siły, aby stworzyć coś nowego, coś lepszego. STMNT to wyjątkowa marka z przesłaniem. Nowoczesna marka barberska, która wstrząsa i wyraża statement. 

NIEZBĘDNA MARKA KOSMETYKÓW DO PIELĘGNACJI DLA BARBERÓW I SALONÓW

Barbering, fryzjerstwo męskie... jakkolwiek je nazwiemy – branża eksplodowała kreatywnością, i już tak zostanie. Dzisiejsze fryzjerstwo męskie wykracza znacznie poza „zachowawcze stylizacje”, czy trzy rodzaje pomady. Dzisiejsze „wykonanie” fryzury to temat skończony. Dobry wygląd to Twój przywilej. Chodzi o styl życia i wybór tego, kim chcesz być, z dnia na dzień.

W ciągu ostatnich kilku lat barbering i fryzjerstwo połączyły się, stały się ze sobą ściśle powiązane, stały się jednością. Jednak główne wartości barberskie nadal leżą u podstaw tego rzemiosła. Tradycje oraz umiejętności. Za to sama pielęgnacja zyskała nowe barwy, a klasyczne kody „męskości” uległy zmianom. Czy kiedykolwiek ktoś powiedział, że high fades, quiffs i tapers przeznaczone są wyłącznie dla mężczyzn? Do głosu dochodzą najważniejsze osoby w branży, ludzie czynu i robi się coraz głośniej.

Nowoczesne fryzjerstwo jest wyrafinowane, oparte na stylu życia i pozbawione płci. Chodzi o kompletny pakiet, z szytą na miarę stylizacją. O ewolucję doświadczeń: od wizyty w salonie, po codzienną pielęgnację.

Osoby świadome wizerunku wybierają marki odzwierciedlające ich osobowość i zaufanych profesjonalistów. Wybierają produkty o wysokiej wydajności, które pasują do ich stylu życia. Produkty, które dobrze wyglądają. Dobrze pachną. Są wyraziście zaprojektowane. Zaprojektowane z przesłaniem.

  • POZNAJ PRODUKTY
  • POZNAJ TWÓRCÓW
#MAKEYOURSTMNT
EDUKACJA