Skip to Content

WITAMY W DŁUGO WYCZEKIWANEJ 2 EDYCJI #STMNTSUMMIT. TO NIESAMOWITE WYDARZENIE ODBYŁO SIĘ 22 CZERWCA W ŻYWIOŁOWYM BERLINIE, ZAPEWNIAJĄC DŁUGO WYCZEKIWANY KONTAKT TWARZĄ-W-TWARZ ORAZ WYMIANĘ WIEDZY I TWÓRCZOŚCI PROFESJONALISTÓW W RAMACH SCENY FRYZJERSKIEJ I BARBERSKIEJ. TO WYSOCE EDUKACYJNE DOŚWIADCZENIE BYŁO PRZEPEŁNIONE INSPIRACJAMI, CELEBROWANIEM, KREATYWNOŚCIĄ I PREZENTACJAMI FRYZJERSKIMI LOOK & LEARN.

I PREZENTACJAMI FRYZJERSKIMI LOOK & LEARN.''#STMNTSUMMT NAPRAWDĘ POZYCJONUJE SIĘ JAKO COROCZNE WYDARZENIE W KALENDARZU FRYZJERSKIM I JESTEM DUMNY Z NASZEGO ZESPOŁU, KTÓRY NIESTRUDZENIE PRACUJE, ABY TWORZYĆ DOŚWIADCZENIE, KTÓRE SPEŁNIA POTRZEBY WCIĄŻ ROZWIJAJĄCEJ SIĘ SPOŁECZNOŚCI."

BERNHARD KOELBL, GLOBALNY SZEF DZIAŁU EDUKACJI

GLOBALNA CELEBRACJA NOWOCZESNEGO BARBERINGU:

ZASILANY PRZEZ NASZYCH TWÓRCÓW STMNT, EKSPERTÓW Z BRANŻY I GOŚCINNYCH PRELEGENTÓW Z BARDZO INSPIRUJĄCEGO KOLEKTYWU BERLIN STREET ART, #STMNTSUMMIT POKAZAŁ PEŁEN ZAKRES KORZYŚCI JAKIE DAJE BARBEROM, FRYZJEROM I ICH KLIENTOM STMNT GROOMING GOODS. OD INSPIRACJI I INNOWACJI PO EDUKACJĘ I WIEDZĘ BIZNESOWĄ, NAJNOWSZE TRENDY MODY I INFORMACJE Z BRANŻY ZOSTAŁY WYCZERPUJĄCO ZAPREZENTOWANE, ABY UMOŻLIWIĆ SPOŁECZNOŚCI NIEZBĘDNE ZROZUMIENIE DZISIEJSZEGO ŚWIATA BARBERINGU.

TO JEST OPAKOWANIE

PO OBEJRZENIU SPADAJĄCYCH NA PODŁOGĘ WŁOSÓW I WCHŁANIANIU WIEDZY O NAJNOWSZYCH TECHNIKACH, PUBLICZNOŚĆ ZOSTAŁA ZAPROSZONA DO BARBERSHOPU MIGUELA - NOMADA BARBERA - W KREUZBERGU, MIEJSKIEJ DZIELNICY W SERCU BERLINA. TA PRZESTRZEŃ BYŁA IDEALNYM ŚRODOWISKIEM DLA NASZEJ SPOŁECZNOŚCI DO BUDOWANIA NETWORKINGU I NOWEGO DOŚWIADCZANIA RAZEM Z NASZYM UTALENTOWANYM TRIO KREATORÓW STMNT I GOŚCINNYMI MÓWCAMI.

#STMNTSUMMIT OFERUJE IDEALNE POŁĄCZENIE WCIĄGAJĄCYCH SESJI NA ŻYWO, ZZA KULISOWYCH SEKRETÓW I CYFROWYCH HISTORII

TO OZNACZA, ŻE NAWET JEŚLI NIE BIERZESZ UDZIAŁU W WYDARZENIU, WSZYSTKIE TREŚCI I WIEDZA TECHNICZNA SĄ GOTOWE I CZEKAJĄ NA CIEBIE, ABYŚ ODKRYWAŁ JE POPRZEZ NAUKĘ ONLINE. RÓŻNORODNE INSPIRUJĄCE MOMENTY ZOSTAŁY RÓWNIEŻ ZAREJESTROWANE NA ŻYWO I UDOSTĘPNIONE W APLIKACJI INSTAGRAM, ABY DOTRZEĆ DO SZERSZEGO GRONA ODBIORCÓW ZE WSZYSTKIM, CO OFERUJE #STMNTSUMMIT; POŁĄCZ SIĘ Z NASZĄ SPOŁECZNOŚCIĄ I ZOBACZ PONOWNIE ZAPISANE SESJE NA ŻYWO NA PROFILU @STMNTGROOMING - - PO PROSTU ODTWÓRZ MATERIAŁY ZAPISANE NA SAMEJ GÓRZE NASZEGO PROFILU!

You need to accept cookies to play this video

OBEJRZYJ SHOWREEL #STMNTSUMMIT!

STMNT WYKRACZA POZA SAM PRODUKT. TO STYL ŻYCIA.

ZABIERZE CIĘ ZA KULISY, PRZYNIESIE KILKA WRAŻEŃ Z #STMNTSUMMIT . ZA KULISAMI

You need to accept cookies to play this video

DOWIEDZ SIĘ, JAK POWAŻNIE PODBIĆ SWOJĄ STAWKĘ W GRZE ZE WSZYSTKIMI SZCZEGÓŁAMI WYDARZENIA DOSTĘPNYMI W WEBINARIUM LOOK & LEARN, ABY PRZYBLIŻYĆ CI KAŻDY DETAL STYLIZACJI! DOŁĄCZ DO MOVERS & SHAKERS I POŁĄCZ SIĘ ZE SPOŁECZNOŚCIĄ STMNT NA INSTAGRAMIE, @STMNTGROOMING.

CZY JESTEŚ GOTÓW, ABY WPROWADZIĆ INNOWACYJNE TECHNIKI STRZYŻEŃ I STYLIZACJI DO SWOJEGO BARBERSHOPU? ZAINSPIRUJ SIĘ TRZEMA WYJĄTKOWYMI STYLIZACJAMI, STWORZONYMI PRZEZ GLOBALNYCH KREATORÓW STMNT, KTÓRE UWZGLĘDNIAJĄ NAJNOWSZE TRENDY.

JULIUS‘ LOOK:

#NEONOSTALGIA

PRZED
WYBÓR PRODUKTU:
STYLIZACJA KOŃCOWA

SOFIE'S LOOK:

#HEARTTHROB

PRZED
WYBÓR PRODUKTU:
STYLIZACJA KOŃCOWA

MIGUEL'S LOOK:

#URBANEDGE

PRZED
WYBÓR PRODUKTU:
STYLIZACJA KOŃCOWA
#MAKEYOURSTMNT
EDUKACJA