Skip to Content

STMNT TRENDSETTER

OD POCZĄTKU ISTNIENIA STMNT WYKRACZA POZA PRODUKT. UDOWADNIAMY TO KAŻDEGO DNIA, ANGAŻUJĄC SIĘ W PROJEKTY, KTÓRE BUDUJĄ SPOŁECZNOŚĆ BARBERSKĄ W POLSCE I TWORZĄ PRZESTRZEŃ DO WYMIANY WIEDZY, DOŚWIADCZENIA I INSPIRACJI. W NOWYM 2024 ROKU CHCEMY JESZCZE BARDZIEJ ZAINSPIROWAĆ SIĘ NASZĄ SPOŁECZNOŚCIĄ – DLATEGO ZAPRASZAMY CIĘ DO WZIĘCIA UDZIAŁU W KONKURSIE – STMNT TRENDSETTER, W KTÓRYM TY DZIELISZ SIĘ Z NAMI SWOIM POMYSŁEM, A MY POMAGAMY CI GO ZREALIZOWAĆ ZAPEWNIAJĄC BUDŻET NAWET 100 000 ZŁ! ZAINTERESOWANY(-A)?

WSZYSTKO ZACZYNA SIĘ OD MARZENIA

MASZ POMYSŁ NA PROJEKT, KTÓRY SPRAWI, ŻE BRANŻA BARBERSKA W POLSCE WEJDZIE NA WYŻSZY POZIOM? TERAZ JEST CZAS, ŻEBYŚ PODZIELIŁ(A) SIĘ NIM Z NAMI! STMNT TRENDSETTER TO NIE TYLKO KONKURS – TO SZANSA NA PRZEKROCZENIE GRANIC I REALIZACJĘ TWOICH MARZEŃ!

DLA CZEGO WARTO WZIĄĆ UDZIAŁ W STMNT TRENDSETTER? 

  • FINANSOWE WSPARCIE
    TRZY NAJLEPSZE PROJEKTY OTRZYMAJĄ WSPARCIE FINANSOWE W WYSOKOŚCI NAWET 100 000 ZŁ NA REALIZACJĘ!
  • PROMOCJA TWOJEJ INICJATYWY
    ZWYCIĘSKIE PROJEKTY BĘDĄ PROMOWANE NA NASZYCH PLATFORMACH, CO ZAPEWNI IM WIDOCZNOŚĆ.
  • SPOŁECZNOŚĆ BARBERSKA
    MOŻESZ ZMIENIĆ OBLICZE POLSKIEGO FRYZJERSTWA MĘSKIEGO! 

ZASADY SĄ PROSTE:

KROK 1: WYPEŁNIJ FORMULARZ I ODEŚLIJ GO DO NAS NA ADRES MAILOWY: pl.stmnt@henkel.com DO DNIA 05/04/2024. UMIEŚĆ W TYTULE MAILA ‘KONKURS STMNT TRENDSETTER’. TWOJE MARZENIE ZASŁUGUJE NA REALIZACJĘ!

KROK 2: NASZE JURY WYBIERZE OD 3 DO 6 FINALISTÓW SPOŚRÓD WSZYSTKICH ZGŁOSZONYCH PROJEKTÓW. TO PIERWSZY KROK W KIERUNKU ZREALIZOWANIA TWOJEGO POMYSŁU.

KROK 3: FINALIŚCI ETAPU I ZOSTANĄ ZAPROSZENI NA PREZENTACJĘ PROJEKTU W AKADEMII ASK W WARSZAWIE W DNIU 08/05/2024. BĘDZIESZ MIEĆ NIE MNIEJ NIŻ 2 TYGODNIE NA PRZYGOTOWANIE PREZENTACJI, KTÓRA ZACHWYCI JURY!   

KROK 4: JURY WYBIERZE MAKSYMALNIE 3 PROJEKTY. STMNT WESPRZE KAŻDY ZWYCIĘSKI PROJEKT BUDŻETEM NAWET DO 100 000 ZŁ! TO REALNA SZANSA NA WDROŻENIE TWOJEGO POMYSŁU I ZMIENIENIE OBLICZA BRANŻY BARBERSKIEJ.

PEŁEN REGULAMIN KONKURSU ZNAJDUJE SIĘ TUTAJ.

#MAKEYOURSTMNT
EDUKACJA