Globalne święto nowoczesnej pielęgnacji!

#STMNTSUMMIT było niczym spotkanie na najfajniejszym w historii zjeździe rodzinnym! To mię-dzynarodowe, dbywające się jednocześnie w dwóch światowych miastach - Hamburgu i Los Angeles – wydarzenie było pierwszym tego rodzaju eventem STMNT Grooming Goods; współtworzone w czasie rzeczywistym, łączyło zarówno Międzynarodowy Zespół Twórców, jak i szeroką społeczność STMNT poprzez mix wciągających sesji na żywo oraz treści Look & Learn.

Przepełnione wiedzą i kunsztem pionierów nowoczesnego barberingu, wspierane przez wiodących edukatorów branży – Bernharda Koelbla, Globalnego Dyrektora ds. Edukacji i Missy Croquart, Dyrektorkę Edukacji USA – STMNT Education jest liderem w profesjonalnych szkoleniach dla barberów i fryzjerów na całym świecie.

Podczas tego wydarzenia Globalni Twórcy STMNT – Julius Arriola AKA Julius Cvesar, Sofie Pok AKA Staygold i Miguel Gutierrez AKA Nomad Barber – zebrali się, aby ujawnić nowe sposoby, dzięki którym będziesz mógł wyrazić swój STATEMENT.

 

Przedstawiając na scenie poprzez prezentacje Look & Learn prawdziwy kunszt, to utalentowane trio dzieliło się swoją cenioną wiedzą edukacyjną oraz spostrzeżeniami, wskazówkami i sztuczkami, prezentując na żywych modelach najnowsze techniki strzyżenia oraz wskazówki dotyczące produktów – wszystko to zostało nagrane dla Waszej wygody.

STMNT WYKRACZA POZA PRODUKT. TO STYL ŻYCIA.

„Oprócz programu szkoleniowego, korzystaj z motywujących treści zza kulis i ekskluzywnym spojrzeniem na prognozę trendów STMNT na 2022 rok – a jeśli to nie wystarcza – wyjdź poza produkt poprzez dyskusje o stylu życia z inspirującymi, występującymi gościnnie mówcami, aby całkowicie dopełnić to kompleksowe doświadczenie edukacyjne.”

 

„W pełni zanurzając się we wszystkim, co #STMNTSUMMIT ma do zaoferowania, wyjdziesz naładowany unikalnymi spostrzeżeniami branżowymi i głębokim zrozumieniem STMNT Grooming Goods – i co najważniejsze – pewnością siebie i umiejętnościami, które pozwolą na #MAKEYOURSTMNT w Twojej codziennej pracy".

„Czy jesteś gotów, aby dołączyć do tej globalnej społeczności i nauczyć się, jak podnieść sobie poprzeczkę/ poziom swojej gry? Nagrane webinarium STMNT Look & Learn jest już dla Ciebie dostępne, abyś mógł zgłębić pełną kreację stylizacji z A2Z!”

„Łącz się ze społecznością i powracaj do treści sesji na żywo za pośrednictwem @STMNTGROOMING na Instagramie – po prostu przewiń najważniejsze wydarzenia zapisane u góry strony!”

ZAINSPIRUJ SIĘ TRZEMA RÓŻNYMI STYLIZACJAMI, Z KTÓRYCH KAŻDA ZOSTAŁA STWORZONA PRZEZ GLOBALNYCH TWÓRCÓW STMNT, ABY PODKREŚLIĆ UNIKALNOŚĆ STYL DZIĘKI SZCZEGÓŁOM PRODUKTÓW, FAKTUROM I ASPEKTOM ZWIĄZANYM ZE STYLEM ŻYCIA, KTÓRE MAJĄ MOTYWOWAĆ DO DZIAŁANIA.

Miguel‘s Look:

#TexturedFringe

Julius‘ Look:

#TheShullet

Wybór produktów:

Stylizacja końcowa

Sofie‘s Look:

#ShadowBrushback