HISTORIA MARKI

Kierując się podejściem prawdziwie opartym na współpracy, stworzyliśmy markę, która wykracza poza produkt. Markę z przesłaniem. To jest nasz Statement.

PIELĘGNACJA STMNT

Poznaj wszechstronną, 5-częściową linię, która została zaprojektowana tak, aby stworzyć idealną bazę do stylizacji – niezależnie od tego, czy jesteś w salonie fryzjerskim, czy w domu. 

STMNT JULIUSA CVESARA

signature
@juliuscaesar

POZNAJ JULIUSA CVESARA

„Geniusz wynika z pełnego przekonania dotyczącego tego, w co się głęboko wierzy." – JULIUS CVESAR: barber sesyjny, edukator i dyrektor kreatywny

KOLEKCJA JULIUSA CVESARA

„Połysk, mat i wszystko pośrednie; moją kolekcję opracowałem, czy pracuje się w salonie, czy na planie sesji.” - JULIUS CVESAR 

STMNT STAYGOLD

signature
@staygold31

POZNAJ STAYGOLD

„Jest tyle rzeczy do zrobienia w tak swobodnej, wolnej sztuce form, jaką jest barbering. Pomogło mi to rozwinąć się na wiele sposobów. Dzięki temu, że mam kontakt z różnymi ludźmi oraz inspiracjami z całego świata." – STAYGOLD: nagradzana barberka, edukatorka i twórczyni treści.

KOLEKCJA STAYGOLD

„Moje zaangażowanie w rozwój osobisty i techniczną doskonałość znajduje odzwierciedlenie w recepturach moich produktów, z których każda ma unikalne właściwości; puder, włókna i tekstury, które można przekształcać”. - STAYGOLD 

STMNT NOMADA BARBERA

signature
@nomadbarber

POZNAJ NOMADA BARBERA

„Podróżowanie po świecie inspiruje mnie podczas pracy i pobudza kreatywność. Przyjmij nieznane i pozwól podróży stać się częścią Ciebie."

– NOMAD BARBER: barber-podróżnik, fotograf i filmowiec

KOLEKCJA NOMADA BARBERA

„Moja globalna perspektywa pozwoliła mi udoskonalić gamę klasycznych produktów; spray, pomadę i glinkę ulepszyłem pod kątem dzisiejszych potrzeb pielęgnacyjnych”. 

- NOMAD BARBER