GLOBALNE ŚWIĘTO NOWOCZESNEJ PIELĘGNACJI!

#STMNTSUMMIT BYŁO NICZYM SPOTKANIE NA NAJFAJNIEJSZYM W HISTORII ZJEŹDZIE RODZINNYM! TO MIĘ-DZYNARODOWE, DBYWAJĄCE SIĘ JEDNOCZEŚNIE W DWÓCH ŚWIATOWYCH MIASTACH - HAMBURGU I LOS ANGELES – WYDARZENIE BYŁO PIERWSZYM TEGO RODZAJU EVENTEM STMNT GROOMING GOODS; WSPÓŁTWORZONE W CZASIE RZECZYWISTYM, ŁĄCZYŁO ZARÓWNO MIĘDZYNARODOWY ZESPÓŁ TWÓRCÓW, JAK I SZEROKĄ SPOŁECZNOŚĆ STMNT POPRZEZ MIX WCIĄGAJĄCYCH SESJI NA ŻYWO ORAZ TREŚCI LOOK & LEARN.

stmnt-master_summit-look-learn_830x415
stmnt-master_summit-look-learn-2_830x415

PRZEPEŁNIONE WIEDZĄ I KUNSZTEM PIONIERÓW NOWOCZESNEGO BARBERINGU, WSPIERANE PRZEZ WIODĄCYCH EDUKATORÓW BRANŻY – BERNHARDA KOELBLA, GLOBALNEGO DYREKTORA DS. EDUKACJI I MISSY CROQUART, DYREKTORKĘ EDUKACJI USA – STMNT EDUCATION JEST LIDEREM W PROFESJONALNYCH SZKOLENIACH DLA BARBERÓW I FRYZJERÓW NA CAŁYM ŚWIECIE.

Podczas tego wydarzenia Globalni Twórcy STMNT – Julius Arriola AKA Julius Cvesar, Sofie Pok AKA Staygold i Miguel Gutierrez AKA Nomad Barber – zebrali się, aby ujawnić nowe sposoby, dzięki którym będziesz mógł wyrazić swój STATEMENT.

Przedstawiając na scenie poprzez prezentacje Look & Learn prawdziwy kunszt, to utalentowane trio dzieliło się swoją cenioną wiedzą edukacyjną oraz spostrzeżeniami, wskazówkami i sztuczkami, prezentując na żywych modelach najnowsze techniki strzyżenia oraz wskazówki dotyczące produktów – wszystko to zostało nagrane dla Waszej wygody.

stmnt-master_summit-julius_1-1-ratio
stmnt-master_summit-staygold_1-1-ratio
stmnt-master_summit-nomad_1-1-ratio

STMNT WYKRACZA POZA PRODUKT. TO STYL ŻYCIA.

„Oprócz programu szkoleniowego, korzystaj z motywujących treści zza kulis i ekskluzywnym spojrzeniem na prognozę trendów STMNT na 2022 rok – a jeśli to nie wystarcza – wyjdź poza produkt poprzez dyskusje o stylu życia z inspirującymi, występującymi gościnnie mówcami, aby całkowicie dopełnić to kompleksowe doświadczenie edukacyjne.”

„W pełni zanurzając się we wszystkim, co #STMNTSUMMIT ma do zaoferowania, wyjdziesz naładowany unikalnymi spostrzeżeniami branżowymi i głębokim zrozumieniem STMNT Grooming Goods – i co najważniejsze – pewnością siebie i umiejętnościami, które pozwolą na #MAKEYOURSTMNT w Twojej codziennej pracy".

stmnt-master_summit-premium-products_1-1-ratio
stmnt-master_summit-care-products_1-1-ratio
stmnt-master_summit-care-products-use_1-1-ratio
stmnt-master_summit-product-texture_1-1-ratio

You need to accept cookies to play this video

„Czy jesteś gotów, aby dołączyć do tej globalnej społeczności i nauczyć się, jak podnieść sobie poprzeczkę/ poziom swojej gry? Nagrane webinarium STMNT Look & Learn jest już dla Ciebie dostępne, abyś mógł zgłębić pełną kreację stylizacji z A2Z!”

„Łącz się ze społecznością i powracaj do treści sesji na żywo za pośrednictwem @STMNTGROOMING na Instagramie – po prostu przewiń najważniejsze wydarzenia zapisane u góry strony!”

ZAINSPIRUJ SIĘ TRZEMA RÓŻNYMI STYLIZACJAMI, Z KTÓRYCH KAŻDA ZOSTAŁA STWORZONA PRZEZ GLOBALNYCH TWÓRCÓW STMNT, ABY PODKREŚLIĆ UNIKALNOŚĆ STYL DZIĘKI SZCZEGÓŁOM PRODUKTÓW, FAKTUROM I ASPEKTOM ZWIĄZANYM ZE STYLEM ŻYCIA, KTÓRE MAJĄ MOTYWOWAĆ DO DZIAŁANIA.

MIGUEL‘S LOOK:

#TEXTUREDFRINGE

stmnt-master_summit-texturedfringe-before_1-1-ratio
PRZED
stmnt-master_summit-texturedfringe-products_1-1-ratio
WYBÓR PRODUKTÓW:
stmnt-master_summit-texturedfringe-after-3_1-1-ratio
STYLIZACJA KOŃCOWA
stmnt-master_summit-texturedfringe-after-2_1-1-ratio
stmnt-master_summit-texturedfringe-after-3_1-1-ratio

JULIUS‘ LOOK:

#THESHULLET

stmnt-master_summit-theshullet-before_1-1-ratio
PRZED
stmnt-master_summit-theshullet-products_1-1-ratio
WYBÓR PRODUKTÓW:
stmnt-master_summit-theshullet-after_1-1-ratio
STYLIZACJA KOŃCOWA
stmnt-master_summit-theshullet-after-2_1-1-ratio
stmnt-master_summit-theshullet-after-3_1-1-ratio

SOFIE‘S LOOK:

#SHADOWBRUSHBACK

stmnt-master_summit-shadowbrushback-before_1-1-ratio
PRZED
stmnt-master_summit-theshullet-products_1-1-ratio
WYBÓR PRODUKTÓW:
stmnt-master_summit-shadowbrushback-after_1-1-ratio
STYLIZACJA KOŃCOWA
stmnt-master_summit-shadowbrushback-after-2_1-1-ratio
stmnt-master_summit-shadowbrushback-after-3_1-1-ratio
#MAKEYOURSTMNT
EDUKACJA